Wczytuję dane...
Model: Dragon 6084
Kod producenta: 6084
Waga produktu: 0.18 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 3
EAN: 0089195860842
Producent: Dragon

Model Dragon 6084 przedstawia szczegółową replikę żołnierzy 16. Dywizji Polowej Luftwaffe z Normandii z 1944 roku. Ten zestaw modelarski pozwala na odtworzenie scen z walk, które miały miejsce podczas alianckiej inwazji na Normandię, ukazując jedną z jednostek Luftwaffe zaangażowanych w obronę przed siłami aliantów.

Zestaw zawiera precyzyjnie wykonane figurki niemieckich żołnierzy, którzy są przedstawieni w realistycznych pozach, odzwierciedlających dynamiczne sytuacje bojowe. Każda figurka jest starannie zaprojektowana, z dbałością o detale takie jak umundurowanie, wyposażenie osobiste, broń oraz wyraz twarzy, co pozwala na stworzenie autentycznej sceny wojennej.

Model Dragon 6084 oferuje również szeroki wybór akcesoriów, w tym karabiny, pistolety maszynowe, granaty, amunicję, plecaki, torby, hełmy i inne elementy wyposażenia, które można użyć do personalizacji figurek. Precyzyjnie odwzorowane detale sprawiają, że figurki wyglądają realistycznie i oddają charakterystyczny wygląd żołnierzy 16. Dywizji Polowej Luftwaffe.

Zestaw ten jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych modelarzy, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem historycznym. Dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły, model Dragon 6084 zapewnia satysfakcję z budowy i pozwala na uzyskanie imponującego efektu końcowego.

Dragon 6084 16th Luftwaffe Field Division Normandy 1944 to doskonały wybór dla miłośników historii, militariów i modelarstwa, oferując możliwość głębszego poznania i odtworzenia jednej z jednostek Luftwaffe zaangażowanych w obronę Normandii podczas II wojny światowej.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...