Wczytuję dane...
Model: Dragon 6111
Kod producenta: 6111
Waga produktu: 0.18 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 0089195861115
Producent: Dragon

Model Dragon 6111 przedstawia szczegółową replikę żołnierzy Panzergrenadierów z Dywizji Pancernej Lehr, biorących udział w walkach w Normandii w 1944 roku. Ten zestaw modelarski pozwala na odtworzenie scen z udziałem jednej z najbardziej elitarnej jednostki Wehrmachtu, znanej z jej zaangażowania podczas inwazji alianckiej w Normandii.

Zestaw zawiera precyzyjnie wykonane figurki niemieckich Panzergrenadierów, którzy są przedstawieni w dynamicznych pozach bojowych. Każda figurka jest starannie zaprojektowana z dbałością o detale takie jak umundurowanie, wyposażenie osobiste, broń oraz realistyczne wyrazy twarzy, co pozwala na stworzenie autentycznej sceny z pola bitwy.

Model Dragon 6111 oferuje również szeroki wybór akcesoriów, w tym karabiny, pistolety maszynowe, granaty, amunicję, plecaki, torby, hełmy i inne elementy wyposażenia, które można wykorzystać do personalizacji figurek. Precyzyjnie odwzorowane detale sprawiają, że figurki wyglądają bardzo realistycznie i oddają charakterystyczny wygląd Panzergrenadierów z okresu II wojny światowej.

Zestaw ten jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych modelarzy, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem historycznym. Dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły, model Dragon 6111 zapewnia satysfakcję z budowy i pozwala na uzyskanie imponującego efektu końcowego.

Dragon 6111 Panzergrenadiers, Panzer Lehr Division (Normandy 1944) to doskonały wybór dla miłośników historii, militariów i modelarstwa, oferując możliwość głębszego poznania i odtworzenia jednej z najbardziej elitarnej jednostki Wehrmachtu, biorącej udział w kluczowych operacjach podczas II wojny światowej.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...