Wczytuję dane...
Model: Freedom 616005
Kod producenta: 616005
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 4711516160053
Producent: Freedom

Freedom Model Kits 616005 przedstawia figurkę niemieckiego motocyklisty z okresu II wojny światowej, przeznaczoną do motocykla BMW R75 w skali 1:16. Model ten wiernie odwzorowuje wygląd kierowcy motocykla w realistycznej i szczegółowej formie, idealnie pasującej do modelu motocykla R75.

Zawartość zestawu:

  1. Elementy plastikowe: Wysokiej jakości wtryskiwane plastikowe części, które dokładnie odwzorowują szczegóły figurki.
  2. Akcesoria: Dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak hełm, pasy, broń i inne detale osobiste.
  3. Instrukcja montażu: Szczegółowa instrukcja montażu, krok po kroku prowadząca przez proces składania figurki.

Cechy szczególne:

  • Wysoka szczegółowość: Figurka charakteryzuje się wysoką precyzją odwzorowania zarówno munduru, jak i wyposażenia motocyklisty, w tym detali takich jak zapięcia, paski, kieszenie i broń.
  • Realizm: Model odwzorowuje realistyczne pozy i proporcje postaci, co pozwala na dokładne przedstawienie niemieckiego motocyklisty z okresu II wojny światowej.
  • Łatwość montażu: Instrukcja krok po kroku ułatwia poprawne zamocowanie i malowanie poszczególnych części figurki.
  • Kompatybilność: Figurka jest specjalnie zaprojektowana do współpracy z modelem motocykla BMW R75 w skali 1:16, co umożliwia stworzenie kompletnych scen dioramowych.

Zastosowanie:

Figurka niemieckiego motocyklisty w skali 1:16 od Freedom Model Kits to doskonały wybór dla modelarzy, którzy chcą wzbogacić swoje dioramy wojenne o realistyczną postać. Jest to idealny dodatek do modeli motocykli z okresu II wojny światowej, pozwalający na stworzenie bardziej dynamicznych i autentycznych scen.

Podsumowanie:

Freedom 616005 WW2 German Motorcycle Driver for R75 to szczegółowy zestaw figurki, który wiernie odwzorowuje niemieckiego motocyklistę z okresu II wojny światowej. Dzięki precyzyjnym elementom i realistycznym detalom, model ten zadowoli nawet najbardziej wymagających modelarzy, dodając realizmu i dynamiki do każdej dioramy wojennej. Jest to znakomity wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników modelarstwa historycznego.