Wczytuję dane...

RT-Diorama

RT-Diorama

RT-Diorama to specjaliści od budowy dioramy w skali 1/35, oni wiedzą, czego naprawdę potrzebują modelarze: najwyższej jakości  produktów w rozsądnych cenach. Z tego powodu wybierają następującą metodę produkcji:

Wszystkie elementy dioram odlewane są z wysokiej jakości gipsu modelarskiego. Ten gips ma wiele zalet i pozytywnych właściwości. 

Gips jest porównywalnie chłonnym podłożem malarskim, jak prawdziwa ściana domu. 

Dlatego doskonale nadaje się do budowy dioram. Glazurując i malując na sucho farbą akrylową lub emalią, możesz ją pomalować równie dobrze jak i wyblakły. W tym tkwi sekret sukcesu tych dioram i budynków, które nie zostały wykonane z tworzyw sztucznych produkowanych przemysłowo i hydrofobowych, ale z naturalnych materiałów budowlanych.

Przy odrobinie praktyki obrabialność części nie stanowi problemu. Piłowanie, wiercenie, szlifowanie, trasowanie, grawerowanie i klejenie są nieskomplikowane.

RT-Diorama oferuje Państwu wyjątkową  jakość w rozsądnych cenach. Nasze produkty mogą zawierać, małe pęcherzyki powietrza,  one nigdy nie mogą być całkowicie wykluczone. Nasze produkty, pakujemy bardzo ostrożnie. Możesz więc spokojnie rozpocząć projekt budowy modelu i w każdej chwili nas polecić.