-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Friulmodel
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Friulmodel ATL-024 to profesjonalny zestaw metalowych gąsienic ogniwkowych w skali 1/35, przeznaczony do modeli niemieckich półgąsienicowych ciągników artyleryjskich Sd.Kfz. 7 o udźwigu 8 ton. Ten pojazd był kluczowym środkiem transportowym Wehrmachtu w czasie II wojny światowej, wykorzystywanym głównie do holowania ciężkich dział przeciwlotniczych i przeciwpancernych, takich jak słynne 88 mm Flak 36/37. Sd.Kfz. 7 brał udział w kampaniach na wszystkich frontach, od Polski i Francji po Rosję i Afrykę Północną.
Gąsienice Friulmodel są wykonane z wysokiej jakości białego metalu, co pozwala uzyskać doskonały realizm poprzez naturalne opadanie i ułożenie ogniw na kołach. Zestaw zawiera również drut do wykonania sworzni, dzięki czemu ogniwa są ruchome i znakomicie imitują pracę prawdziwych gąsienic.
-
Skala: 1/35 – idealna dla większości popularnych modeli plastikowych Sd.Kfz. 7 dostępnych na rynku.
-
Kraj użycia: III Rzesza (Niemcy).
-
Okres: II wojna światowa (lata 1939–1945).
-
Materiał: solidny odlew z białego metalu, w komplecie drut na sworznie.
-
Kategoria: metalowe gąsienice do modeli do sklejania, odlewane w technologii tradycyjnej.
-
Stopień trudności: 4/5 – zalecane dla średniozaawansowanych i zaawansowanych modelarzy z uwagi na precyzyjne dopasowanie i montaż ruchomych ogniw.
-
Polecamy: dla pasjonatów niemieckiej techniki wojskowej II wojny światowej, którzy chcą nadać swoim modelom unikalnego, autentycznego wyglądu.
-
Dlaczego warto: metalowe gąsienice Friulmodel zapewniają naturalny zwis i ułożenie na kole napinającym, co zdecydowanie podnosi realizm gotowego modelu w porównaniu z typowymi plastikowymi paskami.
#II wojna światowa #ciągnik artyleryjski #SdKfz7 #półgąsienicowy #skala 1/35 #metalowe gąsienice #model do sklejania #Friulmodel