Wczytuję dane...
Model: Dragon 6025
Kod producenta: 6025
Waga produktu: 0.18 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 2
EAN: 0089195860255
Producent: Dragon

Model Dragon 6025 przedstawia szczegółową replikę niemieckiej piechoty z bitwy o żywopłoty z 1944 roku. Ten zestaw modelarski pozwala na odtworzenie jednej z brutalnych i kluczowych walk na froncie zachodnim podczas II wojny światowej, kiedy to siły niemieckie starały się powstrzymać aliancki postęp w Normandii.

Zestaw zawiera precyzyjnie wykonane figurki niemieckich żołnierzy, którzy są przedstawieni w dynamicznych pozach, oddających realistyczne sceny z pola bitwy. Każda figurka jest starannie zaprojektowana z dbałością o detale takie jak umundurowanie, wyposażenie osobiste, broń oraz wyraz twarzy, co pozwala na stworzenie autentycznej sceny bojowej.

Model Dragon 6025 oferuje również szeroki wybór akcesoriów, w tym karabiny, pistolety maszynowe, granaty, amunicję, plecaki, torby, hełmy i inne elementy wyposażenia, które można użyć do personalizacji figurek. Precyzyjnie odwzorowane detale sprawiają, że figurki wyglądają realistycznie i oddają charakterystyczny wygląd niemieckiej piechoty z okresu bitwy o żywopłoty.

Zestaw ten jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych modelarzy, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem historycznym. Dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły, model Dragon 6025 zapewnia satysfakcję z budowy i pozwala na uzyskanie imponującego efektu końcowego.

Dragon 6025 German Infantry (Battle of the Hedgerows 1944) to doskonały wybór dla miłośników historii, militariów i modelarstwa, oferując możliwość głębszego poznania i odtworzenia jednej z kluczowych operacji II wojny światowej.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...