Wczytuję dane...

Modele samochodów

POJAZDY I SPRZĘT CYWILNY

Samochody, motocykle, traktory i wiele innych

W dziale Pojazdy i sprzęt cywilny modelarze znajdą m.in. fantastyczne modele samochodów osobowych, ciężarowych i sportowych w różnych skalach. Warto chociażby zwrócić uwagę na takie produkty jak Mercedes 190E marki Italeri, Mitsubishi Galant VR-4 marki Hasegawa czy samochód wyścigowy Renault RE-20 Turbo marki Tamiya. To oczywiście zaledwie przysłowiowy wierzchołek góry lodowej, jako że modeli samochodów cywilnych mamy w Plastmodel ponad 1000!

Dział Pojazdy i sprzęt cywilny to oczywiście także wspaniałe motocykle do sklejania. Na naszej witrynie znajdziesz chociażby plastikowy model motocykla BMW HP4 od Meng Model (w skali 1:9), Hondę NC07 CBX400F marki Aoshima czy motocykl Yamaha 250 DT-1 od Revell.

Pojazdy i sprzęt cywilny to także miejsce na innego rodzaju modele do sklejania, takie jak traktory (np. German Tractor D8506 z przyczepą marki MiniArt), tramwaje (np. Straßenbahn-Triebwagen 641, również od MiniArt) czy busy (np. Type B Bus LGOC marki Roden). Sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie pojazd do sklejania oraz odpowiednie akcesoria.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów