Wczytuję dane...
Sposoby płatności

Sposoby płatności w naszym sklepie

Klienci z Polski

Zapłacić można albo przy odbiorze zamówienia u kuriera, albo z góry przez system PayU, PayPal, lub zwykłym przelewem/wpłatą na rachunek bankowy.
System PayU umożliwia dokonywanie przelewów online z większości banków w Polsce, a wpłata jest u nas księgowana praktycznie natychmiast, najdalej w ciągu kilku minut.
W systemie PayU nie ma obowiązku się rejestrować, wybieramy w jakim banku mamy konto i jesteśmy przekierowywani na stronę banku gdzie robimy przelew.
PayU daje dodatkowo możliwość płatności kartą kredytową oraz zakupów ratalnych.
System PayPal wymaga założenia konta i doładowywania go poprzez przelew lub powiązanie z kartą kredytową.
Przelewy tradycyjne, lub robione na poczcie i innych punktach stacjonarnych są zwykle księgowane na drugi dzień.
Zaksięgowanie wpłat z banków zagranicznych może potrwać nawet kilka dni
Dodatkowe informacje na temat sposobu płatności oraz wybór wersji będzie można znaleźć podczas realizacji zamówienia.

Odbiór osobisty

Zamówienie z odbiorem osobistym można opłacić z góry przez stronę na zasadach identycznych jak w punkcie powyżej, lub gotówką przy odbiorze. W siedzibie firmy nie posiadamy terminala do płatności kartami.

Klienci z Unii Europejskiej

Jedyną formą płatności to przedpłata.

Zalecaną formą płatności jest system PayPal, wpłata jest księgowana natychmiast możemy przystąpić do realizacji zamówienia.
PayPal umożliwia również zapłatę kartą kredytową.
Istnieje możliwość dokonania zwykłego przelewu bankowego ( numer konta będzie podany po przyjęciu zamówienia do realizacji ) nie pobieramy za wpłaty bankowe żadnych prowizji !

Klienci z innych krajów

Jedyną formą zapłaty jest system PayPal ( umożliwiający również płatność kartą kredytową ). Wpłata jest księgowana natychmiast możemy przystąpić do realizacji zamówienia.