Wczytuję dane...
Sposoby płatności

Sposoby płatności w naszym sklepie

Klienci z Polski

Zapłacić można albo przy odbiorze zamówienia u kuriera, albo z góry przez system PayU, PayPal, lub zwykłym przelewem/wpłatą na rachunek bankowy.
System PayU umożliwia dokonywanie przelewów online z większości banków w Polsce, a wpłata jest u nas księgowana praktycznie natychmiast, najdalej w ciągu kilku minut.
W systemie PayU nie ma obowiązku się rejestrować, wybieramy w jakim banku mamy konto i jesteśmy przekierowywani na stronę banku gdzie robimy przelew.
PayU daje dodatkowo możliwość płatności kartą kredytową oraz zakupów ratalnych.
System PayPal wymaga założenia konta i doładowywania go poprzez przelew lub powiązanie z kartą kredytową.
Przelewy tradycyjne, lub robione na poczcie i innych punktach stacjonarnych są zwykle księgowane na drugi dzień.
Zaksięgowanie wpłat z banków zagranicznych może potrwać nawet kilka dni
Dodatkowe informacje na temat sposobu płatności oraz wybór wersji będzie można znaleźć podczas realizacji zamówienia.

Odbiór osobisty

Zamówienie z odbiorem osobistym można opłacić z góry przez stronę na zasadach identycznych jak w punkcie powyżej, lub gotówką przy odbiorze. W siedzibie firmy nie posiadamy terminala do płatności kartami.

Klienci z Unii Europejskiej

Jedyną formą płatności to przedpłata.

Zalecaną formą płatności jest system PayPal, prowizja od wpłaty wynosi 4%, wpłata jest księgowana natychmiast możemy przystąpić do realizacji zamówienia.
PayPal umożliwia również zapłatę kartą kredytową.
Istnieje możliwość dokonania zwykłego przelewu bankowego ( numer konta będzie podany po przyjęciu zamówienia do realizacji ) nie pobieramy za wpłaty bankowe żadnych prowizji !

Klienci z innych krajów

Jedyną formą zapłaty jest system PayPal ( umożliwiający również płatność kartą kredytową ). Prowizja od wpłaty wynosi 4%, wpłata jest księgowana natychmiast możemy przystąpić do realizacji zamówienia.