Wczytuję dane...
Model: Dragon 6021
Kod producenta: 6021
Waga produktu: 0.18 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 0089195860217
Producent: Dragon

Model Dragon 6021 przedstawia szczegółową replikę amerykańskich rangerów z Normandii z 1944 roku. Ten zestaw modelarski pozwala na odtworzenie sceny z jednego z najważniejszych momentów II wojny światowej – lądowania aliantów w Normandii.

Zestaw zawiera precyzyjnie wykonane figurki amerykańskich żołnierzy, którzy są przedstawieni w dynamicznych pozach, oddających intensywność walki podczas D-Day. Każda figurka jest starannie zaprojektowana, z dbałością o detale takie jak umundurowanie, wyposażenie osobiste, broń oraz wyraz twarzy, co pozwala na stworzenie autentycznej sceny bojowej.

Model Dragon 6021 oferuje również różnorodne akcesoria, w tym karabiny, pistolety, granaty, torby, hełmy i inne elementy wyposażenia, które można użyć do personalizacji figurek. Precyzyjnie odwzorowane detale sprawiają, że figurki wyglądają realistycznie i oddają charakterystyczny wygląd amerykańskich rangerów z okresu II wojny światowej.

Ten zestaw modelarski jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych modelarzy, jak i dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem historycznym. Dzięki wysokiej jakości wykonania i łatwości montażu, model Dragon 6021 zapewnia satysfakcję z budowy i pozwala na uzyskanie imponującego efektu końcowego.

Dragon 6021 U.S. Rangers, Normandy 1944 to doskonały wybór dla miłośników historii, militariów i modelarstwa, oferując możliwość głębszego poznania i odtworzenia jednej z kluczowych operacji II wojny światowej.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...