Wczytuję dane...
Model: Border Model BF-004
Kod producenta: BF-004
Waga produktu: 0.8 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 18
EAN: 6971995746720
Producent: Border Model

Plastikowy model do sklejania od firmy Border Model w skali 1/35 BF-004 Spitfire MK.VB

Model Border BF-004 to zestaw modelarski w skali 1:35 przedstawiający brytyjski myśliwiec Spitfire Mk.VB, używany przez Royal Air Force podczas II wojny światowej. Był to jeden z najbardziej znanych i skutecznych samolotów bojowych tamtego okresu. Wersja Mk.VB została wprowadzona do użytku w 1941 roku i była rozwinięciem wcześniejszych modeli Spitfire'a. Jest to edycja zawierająca szczegółowe części umożliwiające zbudowanie wysoce dokładnej repliki tego ikonicznego samolotu z okresu II Wojny Światowej.

Był to wszechstronny samolot, który służył do obrony powietrznej Wielkiej Brytanii, eskortowania bombowców, a także do atakowania celów naziemnych. Jego udział w bitwie o Anglię stał się legendą, a piloci Spitfire'ów znani byli ze swojej odwagi i umiejętności pilotażowych.

Spitfire Mk.VB był jednym z najbardziej charakterystycznych symboli brytyjskiej obrony podczas II wojny światowej oraz ikoną lotnictwa wojskowego. Jego skuteczność, manewrowość i elegancja nadal są podziwiane przez entuzjastów lotnictwa na całym świecie.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...