-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ScaleX
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
ScaleX WM35006S KOZAK-2 Sagged Wheel Set to zestaw czterech żywicznych kół z efektem ugięcia, przeznaczony do modeli współczesnego ukraińskiego pojazdu opancerzonego Kozak-2 w skali 1/35. Kozak-2, opracowany na Ukrainie jako pojazd klasy MRAP, szeroko wykorzystywany jest przez Siły Zbrojne Ukrainy w czasach współczesnych, szczególnie w działaniach bojowych, patrolach oraz konwojach wojskowych. Pojazd był intensywnie używany w najnowszych konfliktach na wschodzie Europy.
Koła w wersji „sagged” wiernie odwzorowują ugięcie opon pod ciężarem pojazdu, co nadaje modelowi naturalny, realistyczny wygląd typowy dla pojazdów eksploatowanych w trudnych warunkach terenowych. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości żywicy detale bieżnika, struktury gumy i felg są bardzo ostre i zgodne z rzeczywistą konstrukcją.
Zestaw jest kompatybilny z większością modeli Kozak-2 w skali 1/35 i stanowi znaczące ulepszenie względem elementów plastikowych. Doskonale sprawdzi się w dioramach przedstawiających działania współczesnych wojsk, szczególnie w scenach przedstawiających pojazdy w ruchu lub w terenie.
Polecany średnio zaawansowanym i zaawansowanym modelarzom.
Najważniejsze cechy:
-
Skala 1/35
-
4 żywiczne koła z efektem ugięcia
-
Realistyczny bieżnik i detal felg
-
Do ukraińskiego pojazdu Kozak-2
-
Okres: czasy współczesne
-
Idealne do modeli do sklejania i dioram
-
Stopień trudności: 2/5
Tagi:
#1/35 #Kozak2 #czasywspółczesne #pojazdwojskowy #modeldosklejania #żywicadodatek #koładomodeli #Ukraina







