-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Italeri 6764 Tiger Support Vehicle 1/35 to wysokiej jakości plastikowy model do sklejania przedstawiający rzadko spotykany pojazd wsparcia technicznego oparty na konstrukcji niemieckiego czołgu ciężkiego Tiger I. Model wykonano w skali 1/35, co pozwala na bardzo wierne odwzorowanie detali. Tego typu wozy były używane przez III Rzeszę w czasie II wojny światowej, głównie na froncie wschodnim i zachodnim, gdzie wspierały jednostki pancerne, pomagając w ewakuacji uszkodzonych pojazdów oraz wykonywaniu napraw polowych. Dzięki potężnemu podwoziu Tygrysa były w stanie operować w najcięższych warunkach bojowych w latach 1942–1945.
Model Italeri został wykonany z plastiku najwyższej jakości, zawiera detale fototrawione oraz elementy umożliwiające realistyczne odwzorowanie wyposażenia technicznego. Jest to propozycja dla doświadczonych modelarzy, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję o unikalny pojazd wsparcia z okresu II wojny światowej. Poziom trudności oceniamy na 4/5 ze względu na dużą liczbę części i konieczność precyzyjnego montażu. Produkt świetnie sprawdzi się zarówno w dioramach historycznych, jak i jako samodzielny eksponat kolekcjonerski.
Najważniejsze cechy:
-
skala 1/35
-
kraj użytkownika: Niemcy (III Rzesza)
-
okres użycia: II wojna światowa, lata 1942–1945
-
wysoka jakość detali, elementy dodatkowe w zestawie
-
plastikowy model do sklejania
-
wierne odwzorowanie pojazdu wsparcia technicznego Tiger
-
poziom trudności: 4/5
-
idealny dla średniozaawansowanych i zaawansowanych modelarzy
Tagi:
#IIwojnaświatowa #TigerI #pojazdwsparciatechnicznego #niemieckiczołg #modeldowiązania #1/35 #Italeri #diorama