-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Gaahleri
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Gaahleri 46951 Seeker Needle Chucking Nut to wysokiej jakości nakrętka mocująca iglicę do aerografu, przeznaczona do modelu Gaahleri Seeker. Element ten odpowiada za pewne i stabilne zamocowanie iglicy w mechanizmie aerografu, co ma bezpośredni wpływ na precyzję dozowania farby.
Needle chucking nut współpracuje z uchwytem iglicy oraz prowadnicą, zapewniając właściwe osadzenie iglicy i eliminując ryzyko jej luzowania podczas pracy. Dzięki temu użytkownik może zachować pełną kontrolę nad natryskiem, co jest szczególnie istotne przy malowaniu detali, cienkich linii oraz równomiernych powierzchni.
Zużycie lub uszkodzenie tego elementu może prowadzić do problemów z utrzymaniem iglicy w odpowiedniej pozycji, co negatywnie wpływa na jakość pracy aerografu. Wymiana nakrętki pozwala przywrócić pełną funkcjonalność urządzenia.
Produkt wykonany jest z trwałego materiału odpornego na zużycie mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność. To istotna część zamienna do aerografu, szczególnie przy regularnym serwisowaniu sprzętu.
- Nakrętka uchwytu iglicy (needle chucking nut)
- Kompatybilna z Gaahleri Seeker
- Zapewnia stabilne mocowanie iglicy
- Wpływa na precyzję dozowania farby
- Eliminuje luzy w mechanizmie iglicy
- Współpracuje z prowadnicą i uchwytem iglicy
- Wykonana z trwałego materiału
- Część zamienna do aerografu
Tagi:
#gaahleri #seeker #needleChuckingNut #uchwytIglicy #częściDoAerografu #akcesoriaModelarskie #serwisAerografu #modelarstwo








3 szt.
2 szt.