Wczytuję dane...
Model: Hasegawa 21749
Kod producenta: 21749
Waga produktu: 0.6 kg
Sprzedanych produktów: 0
Producent: Hasegawa

Hasegawa 21749 SUZUKI GSX-R750(H)(GR71G) “BLACK/GOLD COLOR” 1/12

Plastikowy model do sklejania. Zestaw nie zawiera kleju ani farb. 

Suzuki GSX-R750(H) (GR71G) "Black/Gold Color" to specjalna wersja motocykla sportowego Suzuki GSX-R750. Model ten został wprowadzony w latach 80. jako jeden z pionierskich motocykli sportowych, który zdobył uznanie dzięki swoim osiągom, wydajności i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym.

Główne cechy Suzuki GSX-R750(H) (GR71G) "Black/Gold Color":

  1. Wydajność i design: GSX-R750(H) był oparty na zaawansowanej technologii motocykli wyścigowych, co pozwalało na osiąganie wysokich prędkości i zapewniało świetne osiągi na torze i na drodze.

  2. Model GR71G: GSX-R750(H) posiadał oznaczenie GR71G jako kodowy numer modelu. Był to ważny model w historii GSX-R750, który przyczynił się do rozwoju i popularności serii GSX-R.

  3. Kolorystyka Black/Gold: Specjalna wersja "Black/Gold Color" wyróżniała się charakterystycznym połączeniem kolorów czarnego i złotego, które nadawały mu sportowego i luksusowego wyglądu.

  4. Sukcesy w sportach motorowych: GSX-R750(H) zdobył uznanie dzięki swoim sukcesom w wyścigach i sportach motorowych, co potwierdzało jego doskonałe osiągi i konkurencyjność.

  5. Dziedzictwo: GSX-R750 jest uważany za jeden z klasyków motocykli sportowych i wciąż cieszy się popularnością wśród miłośników motocykli za swoje osiągi, design i innowacyjność.

Suzuki GSX-R750(H) (GR71G) "Black/Gold Color" jest ceniony jako ikona motoryzacji i motocykli sportowych. Jego dziedzictwo jako modelu, który przyczynił się do rewolucji w świecie motocykli sportowych, wciąż pozostaje ważnym elementem historii Suzuki i motoryzacji.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...