Wczytuję dane...
Model: Border Model BT-41
Kod producenta: BT-041
Waga produktu: 0.7 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 8
EAN: 6971995746737
Producent: Border Model

Model Border Model BT-041 to szczegółowy zestaw modelarski w skali 1:35, który pozwala na zbudowanie modelu artylerii samobieżnej StuH 42 Ausf. G. Wersja z pełnym wnętrzem w tym silnik,  zawiera także części fototrawione i ruchome gąsienice. 

Sd.Kfz. 251/1 Ausf. D było niemieckim opancerzonym transporterem piechoty, używanym podczas II wojny światowej. Był to popularny pojazd w Wehrmachcie, który służył do transportu i wsparcia piechoty na polu walki.

Wersja Ausf. D była jedną z wcześniejszych wersji Sd.Kfz. 251, charakteryzującą się sześciokołowym układem napędowym i opancerzeniem zapewniającym pewną ochronę przed bronią małokalibrową i odłamkami.

Sd.Kfz. 251/1 Ausf. D mógł pomieścić do 12 żołnierzy piechoty, którzy byli przewożeni w tylnej części pojazdu. Był również uzbrojony w karabin maszynowy MG 34 lub MG 42, umieszczony w otwartej kopule na przedniej części pojazdu, co zapewniało wsparcie ogniowe dla transportowanej piechoty.

Pojazd ten był szeroko wykorzystywany przez niemieckie siły zbrojne w różnych rolach, takich jak transport, wsparcie ogniowe, a nawet jako punkt dowodzenia. Jego mobilność, zdolność przewożenia piechoty oraz wsparcie ogniowe czyniły go ważnym elementem niemieckiej taktyki na polu walki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...