Wczytuję dane...
Model: FlyHawk Model FH1108S
Kod producenta: FH1108S
Waga produktu: 0.48 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
Producent: FLYHAWK

FlyHawk Model FH1108S przedstawia lekki krążownik HMS Achilles z 1939 roku, który służył w Royal Navy podczas II wojny światowej. Model ten odtwarza jednostkę w jej najbardziej znanym okresie, gdy brała udział w bitwie u ujścia La Platy.

Wersja Deluxe Edition

Zawartość zestawu:

  1. Elementy plastikowe: Precyzyjnie wtryskiwane plastikowe części, które wiernie odwzorowują szczegóły krążownika.
  2. Elementy fototrawione: W zestawie znajdują się również metalowe elementy fototrawione, które dodają modelowi realizmu i szczegółowości.
  3. Naklejki i kalkomanie: Zestaw zawiera autentyczne oznaczenia i symbole używane na HMS Achilles w 1939 roku.
  4. Instrukcja montażu: Szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku prowadzi przez proces składania modelu.

Cechy szczególne:

  • Szczegółowość: Model charakteryzuje się wysoką szczegółowością, zarówno w odwzorowaniu zewnętrznych, jak i wewnętrznych elementów krążownika.
  • Elementy fototrawione: Dodatek metalowych elementów fototrawionych pozwala na jeszcze większą precyzję i realizm.
  • Realizm: Autentyczne oznaczenia oraz detale pokładu, nadbudówek i uzbrojenia odzwierciedlają rzeczywisty wygląd HMS Achilles z 1939 roku.
  • Wysoka jakość: FlyHawk Model jest znany z produkcji modeli o wysokiej jakości, co przekłada się na doskonałe dopasowanie części i łatwość montażu.

Zastosowanie:

Model HMS Achilles w skali 1:700 od FlyHawk Model to idealny wybór dla kolekcjonerów oraz entuzjastów modelarstwa morskiego, którzy cenią sobie wysoki poziom szczegółowości i precyzji. Może stanowić wyjątkowy element kolekcji modeli okrętów z okresu II wojny światowej lub być częścią dioram przedstawiających bitwy morskie.

Podsumowanie:

FlyHawk Model FH1108 Light Cruiser HMS Achilles 1939 to doskonały zestaw do sklejania, który wiernie odwzorowuje lekki krążownik Royal Navy z czasów II wojny światowej. Dzięki wysokiej jakości wykonania, szczegółowym elementom oraz dodatkom fototrawionym, model ten zadowoli nawet najbardziej wymagających modelarzy. Jest to znakomity wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kolekcjonerów modelarstwa morskiego.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...